Artdent
 

Gabinet stomatologiczny w Katowicach

Witamy na stronie internetowej gabinetu stomatologicznego Art-Dent z Katowic. Na rynku usług stomatologicznych działamy nieprzerwanie od 1993, oferując Państwu pomoc w zakresie stomatologii, protetyki, a także endodoncji.

Do naszego gabinetu stomatologicznego i protetycznego zapraszamy Pacjentów z Katowic oraz okolicznych miejscowości. Pomagamy zarówno osobom dorosłym, jak i dzieciom. Zajmujemy się profesjonalnym leczeniem zębów, wykonywaniem protez zębowych, implantami, a także stomatologią estetyczną i endodoncją. Stale poszerzamy zakres naszych usług, aby sprostać Państwa oczekiwaniom.

Zatrudniamy doświadczonych stomatologów i protetyków. Stale podnosimy naszą wiedzę oraz umiejętności praktyczne. Uczestniczymy w różnego rodzaju szkoleniach i sympozjach, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco z wszystkimi nowymi trendami w stomatologii.

W naszej codziennej pracy najbardziej liczy się zadowolenie Pacjentów. Wybierając Art-Dent otrzymują Państwo gwarancję miłej i fachowej obsługi, a także wszechstronnej opieki stomatologicznej i protetycznej.

stomatolog

Stomatologia

Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty usług stomatologicznych. W naszej placówce będą mieli Państwo możliwość wszechstronnego zadbania o stan uzębienia. Wykonamy dla Państwa wszelkiego rodzaju zabiegi stomatologiczne. Zajmujemy się stomatologią dziecięcą, chirurgiczną, a także stomatologią estetyczną.

 

stomatolog

Protetyka

Ważą część naszej działalności zajmują usługi protetyczne. Zajmujemy się wykonywaniem protez zębowych oraz ich naprawą. Naszym Pacjentom oferujemy wybór różnego rodzaju materiałów, z których są wykonane protezy. W gabinecie Art-Dent wykonujemy protezy stałe i ruchome. Są one zawsze dopasowane do indywidualnych potrzeb zamawiającego.

stomatolog

Kontakt ze stomatologiem

Nasza placówka jest czynna w dni powszednie oraz w soboty. Zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego i rejestrowania się na wizyty. Przypominamy, że regularne wizyty u stomatologa w znaczący sposób poprawią wytrzymałość i wygląd zębów, a co za tym idzie, będzie można uniknąć bardziej kosztownego leczenia w przyszłości.